Sven Erixson
(Schweden 1899-1970) "Ohne Titel", signiert Sven Erixson, Mischtechnik auf Papier, Passepartout Ausschnitt 39 x 30 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2020 - 12:28
- Vyvolávací cena:
Sven Erixson
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2020 - 12:28 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |